SantyagoSantyago
Avatar

Witaj!
Blog archiwalny. Już niebawem nowy serwis!

YouTube RSS Facebook GitHub

Jednak plotka o wydaniu XCOM: Enemy Unknown na Linuksa, jak podawał wcześniej sklep Amazon, nie okazała się całkowicie błędna. W bibliotece SteamDB pojawił się wpis, który mocno sugeruje, że gra szybko pojawi się na platformie cyfrowej dystrybucji Steam.

209825/config/language: polish
209825/config/oslist: linux
209825/name: Linux_XCOM_pl

Tytuł ukaże się najprawdopodobniej z dodatkiem  XCOM: Enemy Within, będącym poważniejszym DLC do zeszłorocznego wydania przeboju, który udowodnił, że można wskrzesić kultową grę sprzed ponad 20 lat jaką była UFO: Enemy Unknown.

XCOM: Enemy Unknown / Enemy Within

Jeśli nie graliście jeszcze w serię XCOM, albo zastanawiacie się czy warto zainwestować w dodatek "Enemy Within" - lepiej to zróbcie :) Pomimo tego, że przyjdzie nam grać od początku, spotkamy się z miłą niespodzianką.

Jak się okazuje - nowa kampania, która nową tak naprawdę nie jest, to przynosi nam zupełnie nowe rodzaje broni, nowych przeciwników oraz wiele ciekawych lokalizacji. W nowym XCOM uzyskujemy również dostęp do nowej klasy jednostki "żołnierz MEC", będącą połączeniem technologii bojowej obcych z ludzkim umysłem. Nowością jest również możliwość przeprowadzania modyfikacji genetycznych, dzięki którym nasz podopieczny dostanie drugie serce lub skórę zdolną do kamuflażu w terenie. W grze pojawiły się również inne nowe atrakcje, takie jak walka z tajną organizacją EXALT, która za wszelką cenę stara się pokrzyżować nasze plany oraz epicka obrona bazy XCOM przed atakiem obcych.

 

A więc... jeszcze raz uratujemy Ziemię! A co!?