SantyagoSantyago
YouTube RSS Facebook GitHub

Rob Bartholomew ze studia Creative Assembly zapowiedział grę Total War: Rome II na platformę SteamOS z pełnym wsparciem dla kontrolera Steam Controller. Studio zawsze było zainteresowane możliwością rozrywki w pokoju dziennym, ale borykało się z ograniczeniami tradycyjnego sprzętu. W zeszłym miesiącu, gdy Valve zaprosił przedstawicieli studia w celu prezentacji swojego kontrolera i przedstawienia swoich planów na temat SteamOS, byli pod tak wielkim wrażeniem, że postanowiono przygotować natywny port dla Linuksa.

Total War: Rome II jest kolejną odsłoną znanej i lubianej serii Total War, będącą strategią czasu rzeczywistego. Wcielamy się w  przywódcę państwa rzymskiego, aby stanąć do walki o władzę i podbój innych krain od czasów powstania Republiki Rzymskiej.

Gra będzie dostępna dla SteamOS już na początku 2014 roku.

Galeria

Komentarze Komentarze
Avatar 2
StGreg Windows 7 / Safari 537.36
08 listopad 2013 - 01:27 Warszawa

O i to jest bardzo dobra wiadomość! Co prawda gra jest ciągle zbugowana i jeszcze wiele wody w Wiśle upłynie zanim będzie na takim poziomie jak Shogun 2 ale miło słyszeć, że są zainteresowani portem na Linuksa. Oczywiście nie widzę za bardzo grania w to na tym Valvowym padzie no ale i tak miło. ;)

Skomentuj wpis