SantyagoSantyago
YouTube RSS Facebook GitHub

Po wielu tygodniach ciszy na /dev/Santyago nadszedł czas na zaprezentowanie Wam nowego miejsca w sieci, w którym będę publikował swoje bohomazy. Tematyka będzie mocno zbliżona, czyli wszystko to, co kręci się wokół świata OpenSource. Oprócz standardowych nowinek jakie zwykłem publikować, większy nacisk będzie kładziony również na Androida oraz programowaniu w języku PHP. Z biegiem czasu miejsce to zapełni się poradami, przepisami, testami i moimi projektami, które zamierzam w końcu wypuścić na światło dzienne.

Dlaczego nie kontynuuję tematyki na "starych gratach"?  Powód mam jeden - silnik starego serwisu nie pozwala na większą rozbudowę o elementy jakie sobie zaplanowałem. A ponieważ pojawiły się głosy z Waszej strony, aby nie spuszczać starej zawartości do morza, pojawił się pomysł powrotu do korzeni, starej domeny, starej tematyki.

Przez najbliższe tygodnie pojawi się tu jeszcze kilka funkcjonalności, które w spokoju będę mógł doszlifować - najważniejsze jest jednak to, że już mogę dać upust swoim palcom :)

Oczywiście Wasze loginy i hasła dostępowe ze starego Bloga nie zadziałają, dlatego osoby chętne, muszą zarejestrować się ponownie. Czy warto? Pewnie tak - ot chociażby, można sobie spersonalizować swój własny kanał RSS - i nie tylko.

Reklama